section-2f5a603
  • Viacmiestne TAXI v Bratislave a okolí (8+1)

    Potrebujete sa dostať domov z rodinných osláv, večierkov alebo len prepraviť viac osôb ? Disponujeme 8+1 miestnýni vozidlami pre vašu komfortnú prepravu v Bratislave aj jej okolí.

section-fd5cce7

Viacmiestne TAXI (8+1)
v Bratislave a jej okolí

section-7b75c21

Viacmiestne taxi – dorazte do cieľa bezpečne a spoľahlivo

section-9bf763f
Viacmiestne TAXI Bratislava

Naše viacmiestne taxi v Bratislave ponúka spoľahlivú, rýchlu a bezpečnú prepravu. Stavte aj vy na komfortný a ekonomicky výhodný spôsob prepravy v našom hlavom meste.

Viacmiestne taxi je perfektné pre cestovanie s rodinou alebo priateľmi či kolegami – bez ohľadu na to, či ide o pracovné stretnutie, vyrazenie na spoločné posedenie, oslavu či dovolenku (využite naše taxi na Schwechat či iné letisko – a svoj let už nezmeškáte).

section-d64c0bf

Garantujeme

- optimálnu voľbu trasy (volenú s dôrazom na aktuálnu dopravnú situáciu),
- profesionalitu a diskrétnosť,
- presnosť,
- bezpečnosť – skúsení vodiči, kvalitný vozový park,
- pohodlie a čistota v autách,
- žiadne čakanie na auto,
- super ceny (možná platba v hotovosti aj platobnou kartou),
- možnosť telefonickej aj online objednávky.

Mimoriadne si vážime pozitívne referencie a spokojných klientov, ktorí využili naše viacmiestne taxi. Sú našou najlepšou vizitkou a reklamou.

Cestujte vo viacmiestnom taxi s rodinou, priateľmi aj kolegami

Naše viacmiestne taxi si zakladá na príjemnej atmosfére počas každej jazdy. Prepravujeme menšie aj väčšie skupinky na návštevy, autobusové či vlakové stanice, letiská, na svadby či iné rodinné oslavy, firemné párty, teambuildingy atď. S Top – Taxi Bratislava prídete načas a nezmeškáte pre vás dôležité okamihy a stretnutia. V prípade potreby či záujmu vám naši vodiči ochotne poradia s konkrétnym hľadaným miestom či lokalitou, príp. odporučia dobrú reštauráciu, hotel alebo turistický tip.

section-99ddf61
section-de086c0

Pohodlné viacmiestne taxi

Na večierok, predajnú akciu, meeting či rôzne spoločenské udalosti – naše viacmiestne taxi rozvezie váš aj vašich rodinných príslušníkov, priateľov, klientov, obchodných partnerov či kolegov na stanovené miesto.  S nami sa dokonca môžete vybrať aj na rodinný výlet bez toho, aby ste museli hodiny šoférovať alebo zháňať lístky na vlak alebo autobus. Odvezieme vás do cieľa rýchlo a pohodlne.

Hľadáte spoľahlivé taxi v Bratislave a okolí? Stavte na obľúbené Top – Taxi (klasické vozidlá aj viacmiestne taxi – 5 a viac osôb).

section-0243995
Platba kartou

Sme taxislužba s dlhoročnou praxou. Dokonale poznáme lokalitu našej pôsobnosti a vieme prispôsobiť jazdu tak aby bola čo najrýchlejšia a tým pádom aj najlacnejšia. Sme pripravení našim viacmiestným TAXI odviesť väčšiu skupinu ľudí (5,6,7,8,9, a viac) do požadovaného cieľa včas a za výhodné ceny. Samozrejmosťou, že taxi služby poskytujeme aj pre jednotlivcov, pre ktorých máme pripravené osobné vozidlá s profesionálnymi vodičmi.

Disponujeme 9 miestnými (8+1) vozidlami. V našej taxislužbe si zakladáme na serióznosti a vždy volíme optimálnu trasu, aby bol klient čo najskôr v požadovanej destinácii – samozrejme za čo najvýhodnejšiu cenu. Disponujeme aj osobnými autami a tak plne vieme uspokojiť aj jednotlivcov.

section-2e9c5aa

Základný cenník

Služba Cena
štartovné 8 €
cena za km 1,50 €
čakanie 0,50 € / min
minimálne jazdné 20 €
Na dlhšie jednorazové trasy poskytujeme zľavy podľa dohody.
section-4113543

Príplatky

Služba Cena
online objednávka 2€
nadrozmerná batožina, preprava domácich miláčikov 3€
drink servis dvojnásobok jazdného +20 €
nadmerné znečistenie interiéru vozidla 300€

Možná platba kartou - netrápte sa s hotovosťou

U nás môžete platiť aj platobnou kartou. Každé vozidlo disponuje terminálom.

Neváhajte nás kontaktovať s akoukoľvek požiadavkou, budeme sa vám snažiť vyhovieť.

V prípade straty predmetu v jednom z naších taxíkov prosím bezodkladne kontaktujte náš dispečing (+421 911 030 399). My sa následne so šoférom spojíme, váš predmet uschováme a čo najskôr vám ho navrátime.

Naším cieľom je, aby sme poskytovali najlepšie služby . Dbáme na každý detail tak, aby Vaša spokojnosť bola na maxime. Dávame si záležať, aby ste mali z jazdy taxíkom príjemný a bezpečný pocit. Spoľahlivo – bezpečne – výhodne …

section-be48bd6

Kontaktujte nás