section-2f5a603


 • Top - Taxi Bratislava

  Naozaj spoľahlivá taxi služba v Bratislave a okolitých obciach


  Platba kartou možná v každom vozidle

  Možnosť objednania na presný čas

section-fd5cce7

Taxi do 10 minút

section-02d2502

Top – Taxi Bratislava

section-9bf763f

Sme Taxi v Bratislave s jasným cieľom - poskytovať naším zákazníkom ten najlepší servis a kvalitu.
Spoľahlivosť a profesionalita pre nás sú na prvom mieste, preto sa pri každej jazde s nami budete cítiť bezpečne a do vášho cieľa dorazíte načas. Pokiaľ si naše taxi v Bratislave a okolí objednáte dopredu na presný čas, budeme vás na mieste čakať na minútu presne.

Poskytujeme širokú škálu služieb
Hľadáte viacmiestne taxi (8+1), na letisko Bratislava alebo Schwechat, alebo ste sa ocitli na nečakanej oslave a okrem vás potrebuje domov dopraviť aj vaše auto?
Sme na všetko pripravení. Zavolajte nám a my vám výjdeme v ústrety.

Ak nemáte hotovosť, nevadí - každé naše vozidlo disponuje platobným terminálom, takže vám bude stačiť platobná karta.

Top – Taxi Bratislava vás spoľahlivo odvezie do práce, k lekárovi, do školy, na nákup, ale aj na  návštevu k príbuzným, na oslavu, svadbu či na autobusovú alebo železničnú stanicu. Taktiež ak hľadáte taxi na Schwechat či na letisko v Bratislave, u nás ste na správnej adrese. Už sa nemusíte obávať, že zmeškáte svoj let a prepásnete vysnívanú dovolenku. Naša taxislužba okrem letiskových transferov zabezpečuje aj hotelové transfery a službu drink taxi – vy sa môžete bez výčitiek svedomia zabávať na oslave či party pri chutnom jedle a poháriku a my odvezieme vaše auto bezpečne domov.

section-d64c0bf

Príjemná a bezpečná cesta vďaka taxi

Naše taxi si zakladá na pohodlnej a bezpečnej preprave. Samozrejmé je absolvovanie predpísaných prehliadok v pravidelných časových intervaloch (emisná kontrola, technická kontrola) a odborný servis. Naše vozidlá sú pravidelne kontrolované a udržiavané v maximálnej čistote. Po nasadnutí do autá vás čaká klimatizovaný priestor a príjemná vôňa, bez nepríjemných zápachov. Cesta v našom taxi bude príjemná v mrazivej zime aj počas nepríjemných letných horúčav. Naším cieľom je váš maximálny komfort , a to bez ohľadu na dĺžku jazdy.

section-64d5cb5

Top-Taxi BRATISLAVA

Prečo staviť na Top – Taxi Bratislava?

 • Cestovanie začína v taxíku. V taxislužbe, ktorá vás lacno, včas a pohodlne dopraví kam potrebujete.
 • Vynikáme kvalitou, spoľahlivosťou, odbornosťou a dlhoročnou tradíciou , čisté auta samozrejmosťou.
 • Maximálny komfort pri cestovaní.
 • Výjazdy ku klientom sa usilujeme realizovať ihneď po prijatí telefonickej objednávky. Naše taxi vás vyzdvihne na dohodnutom mieste v čo najkratšom možnom termíne.
 • Naši vodiči perfektne poznajú Bratislavu a jej uličky, ktoré pre mnohých predstavujú spletitú sieť. Aj preto vám v prípade potreby radi pomôžu pri hľadaní konkrétneho miesta či lokality. Určite nedovolia, aby ste sa stratili či zbytočne potulovali.
 • Ak by ste si v našom taxi náhodou zabudli peňaženku, mobil, časť nákupu, rukavice, bundu, príp. vám vypadol na dlážku či sedadlo mobil alebo doklady, nemusíte sa strachovať. Zo všetkých síl sa vynasnažíme čo najskôr vrátiť vám váš majetok.
 • Ponúkame príjemnú atmosféru počas každej jazdy. Samozrejmý je profesionálny prístup a diskrétnosť, ako aj vyškolení a skúsení vodiči, ktorí perfektne ovládajú dopravné a cestné predpisy.
 • Možnosť platiť za taxi v hotovosti aj platobnou kartou.
 • Lacné taxi za výborné ceny.
 • Aj viacmiestne taxi (7-/8-miestne vozidlá pre skupinky).
+421 911 030 399
section-be48bd6