section-19cdb59

Taxi Samorin

Poskytujeme našu kompletnú ponuku služieb Taxi Šamorin:

  • Osobná taxi preprava
  • Taxi na presný čas
  • Taxi na letiská
  • Drink taxi (odvoz vás a vášho auta)
  • Taxi pre deti (bezpečné taxi pre vaše deti – aj na faktúru)

A iné ..

Sme tu pre vás nonstop 24 hodín, 7 dní v týždni, 0911 030 399

Sme profesionálna taxi v Šamoríne, ktorá spolupracuje výhradne so šoférmi profesionálmi.

Nonstop Taxi Šamorín .Sme dostupní 24hodín 7dní v týždni. Autá sú vždy čisté a umyté. My vás prepravíme spolahlivo,bezpečne a za priateľné ceny. Snažíme sa byť na želanom mieste v čas bez toho aby ste museli dlho čakať. K dizpozícii mame dve autá. Jedno z nich je sedem mieste vozidlo. Je vhodné na dlšie cesty alebo ak ste viacerí. Vyskúšajte najnovšiu Taxi službu v Šamoríne.

Garantujeme profesionalitu, bezpečnosť, diskrétnosť a spoľahlivosť vybavenia každej objednávky. Našou prioritou je maximálna spokojnosť našich zákazníkov.

V každom vozidle je platobný terminál na platbu kartou – pre firmy ponúkame aj možnosť fakturácie.

Neváhajte nás kontaktovať s akoukoľvek požiadavkou, budeme sa vám snažiť vyhovieť.

V prípade straty predmetu v jednom z naších taxíkov prosím bezodkladne kontaktujte náš dispečing (+421 911 030 399). My sa následne so šoférom spojíme, váš predmet uschováme a čo najskôr vám ho navrátime.

Možnosť objednania taxi aj na presný čas.

Odvezte sa do Bratislavy a okolia za výhodné ceny. Rýchlo a bezpečne. Poskytujeme aj transfery na letiska Bratislava, Schwechat, Budapešť, Praha.....

Úroveň taxislužby nie je iba o tom, že Vás niekto odvezie z bodu A do bodu B. Dobrý taxi sa odlišuje maličkosťami, ako je pomoc s batožinou, alebo podá pomocnú ruku pri nástupe hendikepovaných ľudí. V neposlednom rade ľudský prístup… vie uspokojiť aj tých najnáročnejších zákazníkov, ktorí požadujú napr. luxusné limuzíny , samozrejme za dobrú cenu. Samozrejme možnosť pristavenia auta aj na presný čas.

section-be48bd6

Kontaktujte nás

    Spolupracujeme s Limousine Transport