section-2f5a603
  • Drink Taxi

    Naskytla sa nečakaná príležitosť pre pohárik a riešite otázku: čo s autom? Využite náš Drink servis - naši skúsení šoféri bezpečne dopravia domov vás aj vaše auto. Nenechajte sa obmedzovať autom a užite si svoj večer naplno - o ostatné sa postaráme my.

section-fd5cce7

Drink Taxi
Objednajte online alebo telefonicky

section-9bf763f
Platba kartou

Drink Taxi

Pri objednávke tejto služby za vami prídu dvaja šoféri.

Určite poznáte tie situácie, keď idete len na chvíľu niekam pozrieť autom a zrazu držíte v ruke pohárik, zábava je v plnom prúde a vy rozmýšľate, čo urobíte s autom. Žiadny problém. Náš tím sa profesionálne postará o bezpečnú prepravu vás aj vášho vozidla až k vám domov.

Alkohol za volant akéhokoľvek vozidla určite nepatrí. Je to nielen ohrozovanie Vášho života, ale aj ostatných účastníkov cestnej premávky. V neposlednom rade ak Vás zastaví policajná hliadka s alkoholom za volantom, tak Vám zoberú aj vodičský preukaz. Získať si ho späť je dnes otázka viac ako 1000 €. Zavolaním drink taxi služby Vás vyjde zlomok ceny, ktorú by ste inak riskovali… takto Vám dovezieme Vaše auto až ku garážovej bráne.

Prvý šofér odvezie vás a vaše vozidlo na požadovanú adresu. Druhý šofér pôjde svojim vozidlom, aby po ukončení objednávky odviezol kolegu naspäť k jeho  vozidlu. Bezstarostne sa zabavte a na konci večera stačí zavolať na náš non-stop dispečing 0911 030 399. Zobudíte sa doma, s autom zaparkovaným pred domom. Pokiaľ Vám náhodou nečakaný večer vyprázdnil všetkú hotovosť z peňaženky, nezúfajte - všetky naše vozidlá disponujú platobným terminálom.

Pri tejto taxi službe treba počítať so zvýšenou cenou za kilometer, keďže je potrebné zaplatiť oboch šoférov.

 

Bezpečnosť a profesionalita sú u nás zaručené. 

Naši vodiči vás dopravia vždy načas a spoľahlivo.

Drink Taxi

Dostupné non-stop 24/7 - volajte Dispečing ☎️ 0911 030 399

section-be48bd6

Kontaktujte nás