section-e94af4e

Sme najvýhodnejšia TAXI v Bratislave

section-2e9c5aa
Najlacnejšie taxi je vtedy, ak je zvolená optimálna trasa… Naši taxikári poznajú každú ulicu v Bratislave a spoľahlivo Vás odvezieme na stanovené miesto tou najoptimálnejšou trasou. Naším cieľom nie je byť najlacnejšia taxi služba v Bratislave, ale chceme poskytovať čo najkvalitnejšie služby za prijateľné ceny.

Základný cenník

štartovné 3 €
cena za km 1,50 €
čakanie 0,50 € / min
minimálne jazdné 10 €
Na dlhšie jednorazové trasy poskytujeme zľavy podľa dohody.
section-4113543

Príplatky

online objednávka 2€
nadrozmerná batožina, preprava domácich miláčikov 3€
drink servis dvojnásobok jazdného +20 €
nadmerné znečistenie interiéru vozidla 300€

Ak by ste potrebovali službu do blízkych lokalít v okolí Bratislavy, napríklad na husacinu do Slovenského Grobu, môžete nás kontaktovať telefonicky na čísle 0911 030 399 alebo emailom, radí Vám spravíme ponuku.

Naším cieľom je, aby sme poskytovali najlepšie služby v Bratislave. Dbáme na každý detail tak, aby Vaša spokojnosť bola na maxime. Dávame si záležať, aby ste mali z jazdy taxíkom príjemný a bezpečný pocit. Spoľahlivo – bezpečne – výhodne … Úroveň taxislužby nie je iba o tom, že Vás niekto odvezie z bodu A do bodu B. Dobrý taxi sa odlišuje maličkosťami, ako je pomoc s batožinou, alebo podá pomocnú ruku pri nástupe hendikepovaných ľudí. V neposlednom rade ľudský prístup… vie uspokojiť aj tých najnáročnejších zákazníkov, ktorí požadujú napr. luxusné limuzíny , samozrejme za dobrú cenu.