section-efbe90b
Moderné a čisté vozidlá

Kladieme dôraz na to, aby boli naše vozidlá pravidelne udržiavané a vždy čisté. Našim klientom poskytujeme maximálny komfort. Náš vozový park je našou vizitkou.

Možnosť platby kartou

U nás môžete platiť hotovosťou ale aj kartou. Všetky naše vozidlá sú vybavené platobným terminálom. Akceptujeme karty Visa, MasterCard aj Maestro.

taxi na presný čas
Objednávka na presný čas

Našu taxislužbu si môžete jednoducho dohodnúť na presný čas a to telefonicky alebo online. Váš taxík bude pripravený v dohodnutom termíne.

Bezpečná jazda a profesionálny prístup

Každý náš vodič disponuje dlhoročnou praxou v oblasti prepravy. Môžete sa tak spoľahnúť, že vás vždy prepravíme bezpečne a rýchlo.

Nonstop dispečing

Sme tu pre vás NONSTOP 24 hodín 7 dní v týždni vrátane víkendov i sviatkov. Na nás sa jed-noducho môžete spoľahnúť.
Na nás sa môžete spoľahnúť – náš dispečing je pre Vás v pohotovosti 24 hodín denne vrátane sviatkov.

Všetko na jednom mieste

Ponúkame širokú škálu prepravných služieb. Zabezpečíme pre vás všetko od letiskového a hotelového transferu cez drink servis až po objednávku v konkrétnom čase.

Spolupracujeme s Limousine Transport

Naším cieľom je, aby sme poskytovali najlepšie služby v Bratislave 0911030399 .Dbáme na každý detail tak, aby Vaša spokojnosť bola na maxime. Dávame si záležať, aby ste mali z jazdy taxíkom príjemný a bezpečný pocit. Spoľahlivo – bezpečne – výhodne …

Sme tu pre vás nonstop 24 hodín, 7 dní v týždni.

Sme profesionálna taxislužba, ktorá spolupracuje výhradne so šoférmi profesionálmi, ktorí dobre poznajú Viedeň aj Bratislavu.

Bratislava leží v srdci Európy a má blízko k viacerým letiskám. Ak chcete ísť na vytúženú dovolenku alebo pracovnú cestu a nemáte odlet z letiska M.R. Štefánika, využite spoľahlivé prepravné služby na blízke letiská – Viedeň, Budapešť, Praha, Brno…

Potrebujete odviesť na vopred určenú hodinu? Zavolajte nám – budeme tam na minútu presne – maximálne spoľahlivá taxislužba.

Možná platba kartou - netrápte sa s hotovosťou

U nás môžete platiť aj platobnou kartou. Každé vozidlo disponuje terminálom.

Neváhajte nás kontaktovať s akoukoľvek požiadavkou, budeme sa vám snažiť vyhovieť.

V prípade straty predmetu v jednom z naších taxíkov prosím bezodkladne kontaktujte náš dispečing (+421 911 030 399). My sa následne so šoférom spojíme, váš predmet uschováme a čo najskôr vám ho navrátime.

Naším cieľom je, aby sme poskytovali najlepšie služby . Dbáme na každý detail tak, aby Vaša spokojnosť bola na maxime. Dávame si záležať, aby ste mali z jazdy taxíkom príjemný a bezpečný pocit. Spoľahlivo – bezpečne – výhodne …

0911030399