section-efbe90b
Čisté a udržiavané autá

Náš vozový park je našou vizitkou. S nami máte istotu, že budete nastupovať do čistého a pripraveného auta. Bez výnimky.

Platba kartou

Netrápte sa s hotovosťou. Každé z našich áut disponuje platobným terminálom, príjmame karty Visa, MasterCard alebo Maestro.

taxi na presný čas
Časová objednávka

Spravte si objednávku na presný čas online alebo telefonicky – naše vozidlo vás bude čakať v dohodnutom termíne.

Bezpečnosť a profesionalita

Všetci naši vodiči majú dlhoročnú prax a do cieľa vás prepravia bezpečne, najkratšou a najlacnejšou trasou. Vždy načas, vždy spoľahlivo.

Nonstop dispečing

Na nás sa môžete spoľahnúť – náš dispečing je pre Vás v pohotovosti 24 hodín denne vrátane sviatkov

Široké portfólio služieb

Vyhovieme každému – od letiskového cez hotelový transfer, drink servis a časovú objednávku

Spolupracujeme s Limousine Transport

Naším cieľom je, aby sme poskytovali najlepšie služby v Bratislave 0911030399 .Dbáme na každý detail tak, aby Vaša spokojnosť bola na maxime. Dávame si záležať, aby ste mali z jazdy taxíkom príjemný a bezpečný pocit. Spoľahlivo – bezpečne – výhodne …

Sme tu pre vás nonstop 24 hodín, 7 dní v týždni.

Sme profesionálna taxislužba, ktorá spolupracuje výhradne so šoférmi profesionálmi, ktorí dobre poznajú Viedeň aj Bratislavu.

Bratislava leží v srdci Európy a má blízko k viacerým letiskám. Ak chcete ísť na vytúženú dovolenku alebo pracovnú cestu a nemáte odlet z letiska M.R. Štefánika, využite spoľahlivé prepravné služby na blízke letiská – Viedeň, Budapešť, Praha, Brno…

Potrebujete odviesť na vopred určenú hodinu? Zavolajte nám – budeme tam na minútu presne – maximálne spoľahlivá taxislužba.

Možná platba kartou - netrápte sa s hotovosťou

U nás môžete platiť aj platobnou kartou. Každé vozidlo disponuje terminálom.

Neváhajte nás kontaktovať s akoukoľvek požiadavkou, budeme sa vám snažiť vyhovieť.

V prípade straty predmetu v jednom z naších taxíkov prosím bezodkladne kontaktujte náš dispečing (+421 911 030 399). My sa následne so šoférom spojíme, váš predmet uschováme a čo najskôr vám ho navrátime.

Naším cieľom je, aby sme poskytovali najlepšie služby . Dbáme na každý detail tak, aby Vaša spokojnosť bola na maxime. Dávame si záležať, aby ste mali z jazdy taxíkom príjemný a bezpečný pocit. Spoľahlivo – bezpečne – výhodne …

0911030399